Pensioenmaand november

Laat je jaarruimte voor 2026 niet liggen!

Vergeet niet deze aftrekpost te gebruiken

Hoeveel je mag inleggen, hangt af van je winst van vorig jaar. In november zie je goed wat je kunt missen. Stort je vóór 31 december extra in je pensioen, dan krijg je in de eerste helft van volgend jaar belasting terug.

Deze opdracht is gepubliceerd via MiPublic.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Senior Product Owner opdracht

 2026-10-15 07:42:19  Utrecht

Over deze opdracht

Senior Product Owner bij NS IT in Utrecht voor 36 uur per week van 09-11-2026 tot 09-11-2027.

Als Senior Product Owner werk je bij NS IT binnen de Centrale Platform Organisatie, het cluster Development Services en het Centre of Excellence Developer Experience. Je richt je op het verbeteren van samenwerking en softwareontwikkeling door teams te ondersteunen bij het uitwerken van ideeën, plannen, ontwerpen en ontwikkelen binnen Teamwork Solutions. Jouw verantwoordelijkheid ligt initieel bij producten zoals Slack, Miro en Figma, met aansluiting op het bredere Developer Platform dat onder meer Azure Boards, TechWiki, Slack, Miro en Figma omvat. Je vertaalt de Developer Experience strategie naar productdoelen, ontwikkelt een samenhangende roadmap en zet prioriteiten neer met de Product Manager en collega Product Owners. Daarnaast kijk je over teamgrenzen heen om knelpunten op te lossen, migraties af te ronden en de dienstverlening te standaardiseren. Je bewaakt adoptie, continuïteit en overdraagbaarheid van veranderingen, en zorgt dat gebruikers en beheer ermee verder kunnen. Je coacht collega PO’s, verbetert de gebruikerservaring en zet in op selfservice en heldere designprincipes. De rol vereist minimaal hbo/wo-werk- en -denkniveau, 10 jaar ervaring als Product Owner of in een vergelijkbare rol, en ervaring met productvisie, discovery, roadmapontwikkeling en verandermanagement. Je hebt organisatiesensitiviteit, coachingsvaardigheden en voldoende technisch inzicht om te spreken over SaaS, integraties, toegangsbeheer, security en lifecyclemanagement. De locatie is Gebouw Laan van Puntenburg in Utrecht, waar je op locatie werkt.

Vergelijkbare opdrachten

Alle product owner-opdrachten →
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 09-11-2027
Vaardigheden Azure, Agile, Slack, Product Owner (4)
Uren/week 36 uur/week
Locatie Utrecht
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Product Owner

Op Freelapp staan momenteel 159 actieve product owner-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 95,- per uur (op basis van 40 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.

Bekijk alle product owner-opdrachten Uurtarief product owner Alle freelance IT & ICT opdrachten

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

ZZP-Opdrachten.nl · 14-10-2026 ·
100% match
Voor Teamwork Solutions in Leiden zoek je als Product Owner teams te ondersteunen bij softwareontwikkeling en samenwerking te versnellen. De rol is op locatie.
Meer informatie
TenMonks · 15-10-2026 ·
99% match
Voor NS IT in Leiden (op locatie) zoekt een Senior Product Owner om richting te geven aan de ontwikkeling van een samenwerkingsplatform binnen Teamwork Solutions. De rol betreft een fulltime functie met focus op softwareontwikkeling en samenwerkingstools zoals Slack, Miro en Figma.
Meer informatie
Bij Oranje · 15-10-2026 ·
99% match
Voor NS IT in Leiden zoekt Teamwork Solutions een Senior Product Owner voor het verbeteren van samenwerkingstools (o.a. Slack, Miro, Figma) binnen het Developer Platform. De rol is fulltime en start op 15-10-2026.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Rijksoverheid · 12-10-2026 · Den Haag ·
REMOTE 91% match
Voor de RijksRoosterApplicatie ben je als Product Owner 36 uur per week werkzaam in Den Haag (met thuiswerken) van 1 november 2026 tot 20 maart 2027.
Meer informatie
90% match
Voor een grote organisatie in de mobiliteitssector zoekt men een Senior Product Owner voor een IT-platform in Utrecht. De functie is op locatie en de looptijd is onbekend.
Meer informatie
90% match
Voor een grote overheidsorganisatie zoekt men een Senior Product Owner voor de verdere ontwikkeling van een digitale meldplichtvoorziening. Locatie onbekend, op locatie.
Meer informatie
Zoeqq · Opdrachtgever: Ministerie van Justitie en Veiligheid · 02-11-2026 · Den Haag ·
REMOTE 89% match
Product Owner rol bij het ministerie van Justitie en Veiligheid in Den Haag (hybride/remote mogelijk). Startdatum 02-11-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) · 12-10-2026 · Den Haag ·
89% match
Voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken wordt een Senior Product Owner gezocht voor de RijksRoosterApplicatie in Den Haag, 36 uur per week vanaf 13 oktober 2026.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Rechtspraak · 04-11-2026 · Utrecht ·
89% match
Voor IVO Rechtspraak in Utrecht als Product Owner werk je 36 uur per week aan de digitalisering van de Rechtspraak.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Rechtspraak · 04-11-2026 · Utrecht ·
89% match
Voor IVO Rechtspraak in Utrecht werk je fulltime als Product Owner aan de digitalisering van digitale toegangsoplossingen voor burgers, advocaten en ketenpartners.
Meer informatie
BlueTrail · Opdrachtgever: Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) · 03-11-2026 · Utrecht ·
89% match
Voor de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) zoeken wij een Senior Product Owner Juridische Zaken in Den Haag voor 32-36 uur per week, van 16 november 2026 tot 15 november 2027.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Organisatie en Personeel Rijk (O&P Rijk) · 12-10-2026 · Roosteren ·
88% match
Voor de Rijksoverheid wordt een Senior Product Owner gezocht voor de RijksRoosterApplicatie op locatie in Roosteren. De opdracht betreft een fulltime rol zonder expliciete looptijd of uren per week vermeld.
Meer informatie