Het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) beheert en ontwikkelt haar primaire, bedrijfskritische zaaksysteem via het programma MIRA (een Rijkszaaksysteem binnen de DICTU-cloud, gebaseerd op PEGA Systems en Alfresco). Binnen dit grootschalige programma zijn meerdere multidisciplinaire klantteams operationeel. Een gemiddeld klantteam is Agile ingericht en bestaat uit een Scrum Master, een Business Analist, een PEGA Lead System Architect (LSA), twee tot drie PEGA-ontwikkelaars en één tot twee testers.
Ter versterking en coaching van deze teams zoekt IMG een zeer ervaren Scrum Master via detachering die de verantwoordelijkheid neemt voor het begeleiden en optimaliseren van een tot twee klantteams.
De focus ligt op het coachen, faciliteren en naar een hoger volwassenheidsniveau brengen van twee actieve Agile klantteams. Als Scrum Master fungeer je als dienend leider en veranderaar. Je neemt belemmeringen (impediments) weg, daagt teams uit in hun continue verbetercyclus en zorgt voor optimale synergie tussen business requirements en IT-opleveringen binnen de kaders van het SAFe-framework.
De IMG-applicatie voor zaakgericht afhandelen van schademeldingen en het vergoeden van waardedaling is ontwikkeld in RijksZaak (gebaseerd op Pega, Alfresco en DocGen) en wordt breder binnen DICTU ingezet. IMG maakt gebruik van dit platform en zoekt versterking om de teams verder te professionaliseren.
Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.
Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.
Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.
Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.
Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.
Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.
Meer informatie