Freelance Solution Architect Infrastructuur opdracht
2026-07-22 14:26:45 Onbekende locatieOver deze opdracht
Solution Architect Infrastructuur voor DICTU (ministeries LNV en EZK), locatie onbekend, fulltime, looptijd onbekend.
Voor de divisie Infrastructuur van DICTU, onderdeel van de directie Operatie, is een Solution Architect Infrastructuur gezocht. DICTU levert, beheert en ontwikkelt infrastructuurdiensten voor afnemers op locaties van de ministeries van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit (LNV) en Economische Zaken en Klimaat (EZK). De rol richt zich op het opstellen van architectuurdocumenten (PA, PSA en HLD) van infrastructuur-, virtualisatie- en containerplatformcomponenten. Ervaring met ABB's, SBB's, Azure en/of Oracle Cloud is een pré. De Solution Architect is de verbindende factor tussen DICTU en de klant, realiseert ontwerpen op basis van (niet)functionele vereisten en houdt rekening met toekomstige beheersbaarheid en complexiteitsvermindering door gestandaardiseerde diensten en producten in te zetten. De rol vereist sterke communicatieve vaardigheden, veerkracht en overtuigingskracht, en samenwerking met technisch specialisten, agile teams, andere architecten, projectorganisatie, management en de klant. Kennis van Bedrijfs- en Procesarchitectuur is een vereiste. De locatie is onbekend (op locatie).
| Tarief | €105–€125/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | Azure, Agile (2) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | geen plaatsnaam vermeld | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Solution Architect
Op Freelapp staan momenteel 157 actieve solution architect-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €108–121/uur.
Bekijk alle solution architect-opdrachten