Freelance Solution architect netdigitalisering opdracht
2026-08-31 14:21:25 NederlandOver deze opdracht
Solution Architect rol bij Stedin voor Data Gedreven Netsturing in Nederland (remote mogelijk). Opdracht start 31-08-2026.
Als Solution Architect Data Gedreven Netsturing werk je bij Stedin aan de digitalisering van het elektriciteitsnet, waarbij je verantwoordelijk bent voor de architectuur en realisatie van oplossingen binnen het domein Data Gedreven Netsturing. Je zorgt voor de integratie van nieuwe sensoren, meetketens en digitale oplossingen binnen het IT- en OT-landschap van Stedin, met aandacht voor de volledige productketen: van productontwikkeling en uitrol tot beheer, exploitatie en doorontwikkeling. Je werkt op het snijvlak van assetmanagement, OT, IT, data en bedrijfsvoering en draagt bij aan een betrouwbaarder energienet en een versnelling van de energietransitie. De rol is locatieonafhankelijk (remote mogelijk) en start op 31-08-2026. Ervaring met systeemintegratie, API's, messaging, datastromen, applicatielandschappen, IT- en OT-integratie, on-premises infrastructuren, hybride omgevingen, securityvraagstukken, netwerkarchitecturen en beveiliging van IoT- en sensorketens is vereist. Kennis van de Nederlandse taal op minimaal C1-niveau is een harde eis.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 31-08-2030 | |
| Vaardigheden | Apache Spark (1) | |
| Uren/week | 40 uur/week | |
| Locatie | Nederland (remote mogelijk) | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Solution Architect
Op Freelapp staan momenteel 166 actieve solution architect-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €108–121/uur.
Bekijk alle solution architect-opdrachten