Freelance Solution Architect Politie opdracht
2026-08-06 08:06:43 Onbekende locatieOver deze opdracht
Voor een IT-architect rol bij de politie op locatie onbekend (op locatie).
Voor de politie wordt een Solution Architect gezocht met specialisme IT architect. De opdracht vindt plaats op locatie (locatie onbekend) en betreft een rol binnen de publieke sector, specifiek binnen de politieorganisatie. Er is geen informatie beschikbaar over startdatum, looptijd, uren per week of uurtarief. De focus ligt op het ontwerpen van IT-oplossingen binnen dit domein.
| Tarief | €105–€125/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | geen specifieke eisen vermeld | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | geen plaatsnaam vermeld | |
| Omschrijving | te kort | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: It Architect
Op Freelapp staan momenteel 394 actieve it architect-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €100–115/uur.
Bekijk alle it architect-opdrachten