Deze opdracht is gepubliceerd via Funle.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Backend developer opdracht

 2026-10-29 13:25:44  Utrecht

Over deze opdracht

Backend developer voor complexe IT-systemen in de spoorse logistiek in Utrecht, 36 uur per week.

Als backend developer werk je binnen een agile ontwikkelteam aan complexe IT-systemen voor de spoorse logistiek. Deze systemen ondersteunen onder meer planning en bijsturing van materieel, dienstregeling en treinpersoneel. Je ontwikkelt oplossingen met Java, Spring Boot en REST web services, en werkt met containerplatformen zoals Docker en Kubernetes. Daarnaast houd je rekening met de behoeften van eindgebruikers en afnemers van data, en lever je in korte cycli waarde aan de organisatie. De werklocatie is Utrecht, met hybride werken (op locatie en vanuit huis) mogelijk. Het team maakt deel uit van een Release Train met zes multidisciplinaire Agile teams en werkt volgens Agile- en DevOps-principes, met Continuous Integration en Continuous Delivery als belangrijke werkwijzen. De technologische roadmap richt zich op uitbreiding van realtime functionaliteit, betere centrale bijsturing en gegevensuitwisseling. Ervaring met Java EE, JMS, Azure, Oracle DB, PostgreSQL en ActiveMQ is een pré.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief €85/uur
Looptijd tot 04-11-2026
Vaardigheden Java, Azure, DevOps, Spring Boot, Agile (10)
Uren/week 36 uur/week
Locatie Utrecht (remote mogelijk)
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Backend Developer

Op Freelapp staan momenteel 17 actieve backend developer-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 85,- per uur (op basis van 8 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Het tarief van deze opdracht ligt rond die mediaan.

Bekijk alle backend developer-opdrachten Uurtarief backend developer Alle freelance IT & ICT opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Funle.nl · 22-10-2026 · Utrecht ·
REMOTE 95% match
Backend developer voor NS in Utrecht, 36 uur per week. Start zo snel mogelijk.
Meer informatie
Funle.nl · 23-10-2026 · Utrecht ·
REMOTE 93% match
Backend Developer voor herbouw multichannel communicatieplatform ROB bij NS in Utrecht, hybride (50% kantoor/50% thuis), startdatum 23-10-2026.
Meer informatie
Bij Oranje · Opdrachtgever: Nationaal Dataportaal Wegverkeer (NDW) · 22-10-2026 · Utrecht ·
91% match
Backend Java Developer voor NDW in Utrecht, 32 of 36 uur per week, start zo snel mogelijk.
Meer informatie
Zoeqq · 26-10-2026 · Utrecht ·
91% match
Senior Backend Developer bij het DSO-team Hecate in Utrecht voor de modernisering van het Nederlandse spoorplansysteem Donna. Op locatie met focus op microservices en DevOps.
Meer informatie
90% match
Voor een grote organisatie in de mobiliteitssector zoekt men een Senior Backend Developer voor modernisering van een bedrijfskritisch planningssysteem. De locatie is onbekend en er is geen informatie over uren per week of looptijd.
Meer informatie
Funle.nl · 13-10-2026 · Odijk ·
REMOTE 90% match
Backend Developer gezocht voor de doorontwikkeling van BVID bij de Politie in Odijk, 36 uur per week, start 1 januari 2027.
Meer informatie
89% match
Senior Backend Developer voor het DSO-team Hecate bij NS in Amsterdam (op locatie).
Meer informatie
Bij Oranje · Opdrachtgever: Politie · 14-10-2026 ·
88% match
Voor de doorontwikkeling van de Basis Voorziening Identiteit Vaststelling (BVID) zoekt de Nationale Politie een Backend Developer. Locatie en uren per week zijn onbekend.
Meer informatie
88% match
Backend Developer rol voor een project in de mobiliteitssector in Utrecht. Opdracht start op 01-12-2026 en is op locatie.
Meer informatie
BlueTrail · 13-10-2026 · Nederland ·
87% match
Backend developer voor de Nationale Politie in Odijk, 36 uur per week, opdracht loopt van 1 januari 2027 tot 1 januari 2029.
Meer informatie