Freelance Business Analist opdracht
2026-10-09 08:09:35 AmersfoortOver deze opdracht
Business Analist voor Energiemeterwissel bij Rijksinspectie Digitale Infrastructuur in Groningen (36 uur/week) en Amersfoort (1 dag per 2 weken), start 02-11-2026 voor 1 jaar.
De Rijksinspectie Digitale Infrastructuur (RDI) zoekt een Business Analist voor het project Energiemeterwissel, gericht op het toezicht op de vervanging van analoge energiemeters. De rol omvat het uitwerken van het sanctieproces voor het zaaksysteem van RDI, inclusief het ontwerpen van een koppeling met een externe partij voor sanctiegegevens. Processen worden geanalyseerd en gemodelleerd met BPMN in Sparx Enterprise Architect, waarna functionele ontwerpen worden opgesteld en uitgewerkt in features. De analist werkt nauw samen met de PEGA-architect, data-architect en de afdeling Gegevensmanagement, en begeleidt het PEGA-realisatieteam bij de bouw. Daarnaast bewaakt de analist de scope en betrokkenheid van stakeholders, en toetst oplossingen bij de business. De functie valt binnen het IV-analyseteam van RDI, dat werkt aan IV-oplossingen voor businessvragen, met samenwerking met informatiebeveiliging, gegevensmanagement, IV-adviseurs, lead-developers en functioneel beheerders. De werkzaamheden vinden deels op kantoor plaats, met standplaats Groningen (36 uur/week) en één dag per veertien dagen in Amersfoort. Ervaring met BPMN, Sparx Enterprise Architect, PEGA en ebXML is vereist, evenals aantoonbare kennis van processen modelleren met BPMN in de afgelopen twee jaar en 3 jaar ervaring met Agile werken in de afgelopen vijf jaar.
| Tarief | €75–€90/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | tot 09-10-2028 | |
| Vaardigheden | Java, Pega, Agile, BPMN, Zaaksysteem (5) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | Amersfoort | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Business Analist
Op Freelapp staan momenteel 127 actieve business analist-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 105,- per uur (op basis van 14 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.
Bekijk alle business analist-opdrachten Uurtarief business analist Alle freelance IT & ICT opdrachten