Freelance Business Analist opdracht
2026-10-10 14:06:35 NederlandOver deze opdracht
Business Analist voor de Rijksinspectie Digitale Infrastructuur (RDI) in Nederland, op locatie. Opdracht rond vervanging analoge elektriciteitsmeters naar aanleiding van de nieuwe Energiewet.
Voor de Rijksinspectie Digitale Infrastructuur (RDI) wordt een Business Analist gezocht voor een programma gericht op de vervanging van analoge elektriciteitsmeters, voortkomend uit de nieuwe Energiewet. De rol is onderdeel van het IV-analyseteam van RDI, dat IV-oplossingen ontwikkelt voor businessvragen binnen de digitale infrastructuursector. De opdracht vindt plaats op locatie in Nederland. De Business Analist werkt het sanctieproces uit voor implementatie in het zaaksysteem, ontwerpt een koppeling met een externe partij voor het uitwisselen van sanctiegegevens, analyseert en modelleert processen met BPMN in Sparx Enterprise Architect, en stelt functionele ontwerpen op. Daarnaast werkt de kandidaat samen met een PEGA-architect, data-architect, afdeling Gegevensmanagement, PEGA-realisatieteam, informatiebeveiliging, IV-adviseurs en lead-developers. De rol omvat het bewaken van de scope, stakeholdermanagement, toetsen van oplossingen bij de business en begeleiden van het realisatieteam. Ervaring met BPMN, Sparx Enterprise Architect, PEGA en ebXML is een pré. De opdracht start op 10-10-2026.
| Tarief | €75–€90/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | tot 10-10-2028 | |
| Vaardigheden | Java, Pega, Agile, BPMN, Zaaksysteem (5) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | Nederland | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Business Analist
Op Freelapp staan momenteel 123 actieve business analist-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 105,- per uur (op basis van 14 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.
Bekijk alle business analist-opdrachten Uurtarief business analist Alle freelance IT & ICT opdrachten