Deze opdracht is gepubliceerd via MiPublic.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance DevOps engineer integratie opdracht

DevOps Engineer IT & technologie €85–110/uur schatting van Freelapp
 2026-09-09 08:04:25  Amsterdam

Over deze opdracht

DevOps engineer Integratie voor een team van 8 man in Amsterdam, 36-40 uur per week, start 09-09-2026.

Voor een team van 8 medewerkers in Amsterdam zoeken wij een DevOps engineer Integratie die zich richt op het beheren, configureren en monitoren van integratiediensten zoals Axway B2Bi en Seeburger BIS/BISFX binnen een Enterprise-omgeving. De rol omvat het waarborgen van continuïteit en stabiliteit, het oplossen van incidenten, het uitvoeren van bestandstransfers (NFS, SFTP) en het werken in een gesegmenteerde netwerkarchitectuur (DMZ). Daarnaast is er aandacht voor het moderniseren van bestaande oplossingen, waaronder upgrades, patches, certificaatbeheer (TLS/SSL, PKI) en het automatiseren van beheer-, deployment- en monitoringtaken met tools zoals Python, Ansible, Jenkins en CI/CD. De functie vereist actieve bijdrage aan gezamenlijk eigenaarschap binnen een Scrum/DevOps-werkwijze en het draaien van stand-by/piketdiensten. De werkzaamheden vinden plaats op locatie in Amsterdam, met een werkweek van 36-40 uur (8:00-17:00) en een startdatum op 09-09-2026.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief €85–€110/uur (schatting van Freelapp)
Looptijd tot 30-11-2028
Vaardigheden Python, Scrum, DevOps, CI/CD, Ansible (6)
Uren/week 36 uur/week
Locatie Amsterdam
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: DevOps Engineer

Op Freelapp staan momenteel 112 actieve devops engineer-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €84–99/uur.

Bekijk alle devops engineer-opdrachten Alle freelance IT & ICT opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Bij Oranje · 08-09-2026 ·
100% match
DevOps engineer integratie voor een team van 8 man in een Enterprise-omgeving met veilige gegevensuitwisseling. Op locatie, 36-40 uur per week, start 08-09-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
BlueTrail · 07-09-2026 · Utrecht ·
98% match
Integratiespecialist DevOps Engineer voor Enterprise-omgeving in Utrecht, 36 uur per week, van 1 december 2026 tot 1 december 2028.
Meer informatie
MiPublic.nl · 21-09-2026 ·
97% match
Freelance DevOps Engineer zoekt 5 man sterk team voor integratie en automatisering in Enterprise-omgeving. Locatie onbekend, 36 uur per week, start 21-09-2026.
Meer informatie
Bij Oranje · 21-09-2026 ·
97% match
Voor een team van 5 man is een DevOps Engineer nodig voor integratie en automatisering in een Enterprise-omgeving met veilige gegevensuitwisseling. De rol betreft 36 uur per week op locatie, startend op 21-09-2026 met onbekende looptijd.
Meer informatie
TenMonks · 07-09-2026 ·
96% match
DevOps engineer Integratie zoekt versterking voor een team van 8 personen in een Enterprise-omgeving met focus op integratie en automatisering. Locatie onbekend, 36-40 uur per week.
Meer informatie
Bij Oranje · 07-09-2026 ·
96% match
Voor een complex Enterprise-omgeving zoekt een team een DevOps engineer voor integratie en automatisering. Locatie onbekend, fulltime, looptijd onbekend.
Meer informatie
Bij Oranje · 07-09-2026 · Utrecht ·
REMOTE 95% match
Voor de Politie zoekt BijOranje een DevOps Engineer Integratie voor een rol op locatie in Utrecht, met hybride werken en verplichte aanwezigheid op donderdagen. De opdracht heeft een onbekende looptijd.
Meer informatie
Bij Oranje · 10-09-2026 ·
91% match
DevOps Engineer (2 FTE) voor het ICC van de Belastingdienst, locatie onbekend (op locatie), start 10-09-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 10-09-2026 ·
91% match
DevOps Engineer voor het Integratie Competence Center (ICC) van de Belastingdienst, locatie onbekend (op locatie), 2 FTE, start 10-09-2026.
Meer informatie
Bij Oranje · 10-09-2026 ·
91% match
DevOps Engineer rol bij de Belastingdienst (ICC) op onbekende locatie, gericht op onderhoud en ontwikkeling van ESD en BSS binnen een nieuw platformteam.
Meer informatie
MiPublic.nl · 11-09-2026 ·
91% match
DevOps Engineer bij de Belastingdienst (ICC) voor het onderhouden en ontwikkelen van de Event-Streaming Dienst (ESD) en Schema Store (BSS) op locatie.
Meer informatie
TenMonks · 10-09-2026 · Een ·
91% match
DevOps Engineer (2 FTE) bij de Belastingdienst (ICC) op locatie. Opdracht betreft beheer en doorontwikkeling van ESD en BSS met Apache Kafka, Strimzi, OpenShift, Java en Apicurio.
Meer informatie