Nieuw kwartaalrapport

Freelance Markt-Monitor Q3 2026

Wat vraagt de markt, wat betalen opdrachtgevers en hoe snel moet je starten? Gebaseerd op alle opdrachten die Freelapp dit kwartaal verzamelde.

38.676opdrachten
65platformen
17%remote
25 dagentot start (mediaan)
Deze opdracht is gepubliceerd via Funle.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance DevOps Engineer Java opdracht

DevOps Engineer IT & technologie Senior €85–110/uur schatting van Freelapp
 2026-03-13 14:07:46 Mogelijk verlopen  Heerlen

Over deze opdracht

Voor pensioenuitvoerder APG zoeken we een DevOps Engineer Java in Heerlen, met 1 dag per week op locatie (maandag). De rol is gericht op de (door)ontwikkeling van processen binnen Pensioen voor Straks.

Voor pensioenuitvoerder APG zijn we op zoek naar een DevOps Engineer Java om mee te werken aan de (door)ontwikkeling van processen binnen de Pensioen voor Straks setting. Deze rol is gevestigd in Heerlen, met de verwachting dat je één keer per week op locatie komt, waarbij maandag als kantoordag geldt. Je zult nauw samenwerken met analisten, architecten en testers om oplossingen te bouwen die voldoen aan zowel business als technische vereisten. De focus ligt op het bijdragen aan de toekomst van pensioenbeheer in Nederland, met aandacht voor inclusiviteit en duurzaamheid. APG zet zich in voor ongeveer 4,5 miljoen mensen in Nederland en streeft naar een werkomgeving waarin iedereen zichzelf kan zijn. Voor deze rol gelden de volgende eisen: een minimaal HBO opleiding en denkniveau, minimaal 5 jaar ervaring met Java (liefst versie 21), diepgaande kennis van BPMN (bij voorkeur ook Camunda), kennis van Springboot 3, en vaardigheden zoals proactiviteit, leergierigheid, communicatie en zelfredzaamheid. Basiskennis van Azure, Kubernetes, Docker en microservices architectuur is een pré, evenals kennis van pensioenen. Kennis van de Engelse taal is een pluspunt.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief €85–€110/uur (schatting van Freelapp)
Looptijd tot 13-03-2031
Vaardigheden Java, Azure, DevOps, Docker, Kubernetes (6)
Uren/week 40 uur/week
Locatie Heerlen
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: DevOps Engineer

Op Freelapp staan momenteel 126 actieve devops engineer-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 85,- per uur (op basis van 15 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.

Bekijk alle devops engineer-opdrachten Uurtarief devops engineer Alle freelance IT & ICT opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Funle.nl · 13-03-2026 · Heerlen ·
93% match
Voor pensioenuitvoerder APG is een DevOps Engineer (queryspecialist SQL) nodig in Heerlen, 40 uur per week, voor onbepaalde tijd.
Meer informatie
Funle.nl · 21-07-2026 · Heerlen ·
92% match
APG zoekt een DevOps Engineer in Heerlen voor 36-40 uur per week voor een opdracht van 6 maanden met optie tot verlenging.
Meer informatie
Funle.nl · 03-07-2026 · Heerlen ·
92% match
APG zoekt twee medior DevOps Engineers voor het team Workplace Services in Heerlen, 32 tot 40 uur per week. De rol is niet geschikt voor ZZP.
Meer informatie
Funle.nl · 12-06-2026 ·
REMOTE 92% match
APG zoekt twee medior DevOps Engineers voor het team Workplace Services, verantwoordelijk voor de digitale werkplekomgeving. Locatie onbekend, remote mogelijk, startdatum 12-06-2026.
Meer informatie
Funle.nl · 30-09-2026 · Leeuwarden ·
91% match
DevOps Engineer rol bij CJIB in Leeuwarden (op locatie, max 1 uur reistijd), 18 sprints met focus op functionaliteit voor CJIB.
Meer informatie
Funle.nl · 17-03-2026 · Heerlen ·
90% match
Voor APG zoekt een DevOps Engineer Technical Application Administrator in Heerlen (op locatie) voor onderhoud van systemen met focus op TLM migratie.
Meer informatie
Funle.nl · 09-07-2026 ·
90% match
APG zoekt een DevOps Engineer 2 voor het verbeteren van digitale prestaties van websites en applicaties, locatie onbekend, fulltime.
Meer informatie
Funle.nl · 30-09-2026 · Leeuwarden ·
90% match
DevOps Engineer rol bij CJIB in Leeuwarden, 2 dagen per week op locatie, voor een opdracht van 18 sprints.
Meer informatie
Bij Oranje · 02-10-2026 ·
89% match
Voor een grote overheidsorganisatie werk je als DevOps Engineer aan het Integratie Competence Center (ICC) met focus op het Event-Streaming Dienst (ESD)-platform en de Schema Store. Locatie onbekend, fulltime.
Meer informatie
Funle.nl · 30-09-2026 ·
89% match
DevOps Engineer voor de Belastingdienst bij het Integratie Competence Center (ICC) op locatie. Opdracht met focus op Apache Kafka, Strimzi, OpenShift en Agile werken.
Meer informatie
Bij Oranje · 29-09-2026 · Apeldoorn ·
89% match
Voor de Belastingdienst in Apeldoorn zoekt een DevOps Engineer een langdurende opdracht (5 jaar ervaring in Java) op locatie voor het doorontwikkelen en beheren van de Event-Streaming Dienst en Schema Store.
Meer informatie
TenMonks · 30-09-2026 · Leeuwarden ·
89% match
Full stack ontwikkelaar voor DevOps-team bij CJIB in Leeuwarden, 2x per week op locatie, 18 sprints.
Meer informatie