Deze opdracht is gepubliceerd via Funle.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance DevOps Engineer opdracht

Devops Engineer IT & technologie Senior €110–135/uur schatting van Freelapp
 2026-07-08 08:07:57  Leeuwarden

Over deze opdracht

Voor het CJIB is een DevOps Engineer gezocht voor 2 dagen per week op locatie in Leeuwarden (max. 1 uur reistijd). De opdracht is alleen in te vullen via detachering door IT-professionals in loondienst (Wet DBA).

Voor het CJIB, een organisatie actief in de publieke sector, wordt een ervaren DevOps Engineer gezocht. Je komt te werken in een Agile DevOps-team dat verantwoordelijk is voor het ontwikkelen en beheren van zowel bestaande als nieuwe services binnen een modern cloud- en servicelandschap. De rol is gericht op het principe 'You build it, You run it', waarbij je naast softwareontwikkeling ook verantwoordelijk bent voor beheer, monitoring en continue verbetering van systemen. Je werkt volgens een Agile Scrum-methode en draagt bij aan het succesvol opleveren van 18 sprints. De werkzaamheden omvatten het ontwikkelen van Java-services en Angular-applicaties, onderhoud en uitbreiding van bestaande functionaliteit, en procesverbeteringen. Daarnaast ondersteun je bij Operations, testen en analyses. De locatie is Leeuwarden, met de mogelijkheid tot remote werken. Ervaring met Java, Agile/DevOps, cloudomgevingen en technisch testen is vereist, evenals een HBO-niveau en OCP-certificering of vergelijkbaar. De bereidheid om 2 dagen per week op locatie te werken (max. 1 uur reistijd enkele reis) is een voorwaarde.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief €110–€135/uur (schatting van Freelapp)
Looptijd tot 08-07-2030
Vaardigheden Java, Scrum, DevOps, Spring Boot, Agile (10)
Uren/week 36 uur/week
Locatie Leeuwarden (remote mogelijk)
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Devops Engineer

Op Freelapp staan momenteel 138 actieve devops engineer-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €91–106/uur.

Bekijk alle devops engineer-opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Funle.nl · 01-07-2026 ·
94% match
Java DevOps Engineer voor Belastingdienst (VPB/DIV) op onbekende locatie, detachering vereist. Opdracht start 01-07-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
Funle.nl · 20-07-2026 ·
93% match
Voor De Nederlandsche Bank N.V. zoekt men een Cloud DevOps – Platform Engineer voor minimaal 32 uur per week, in loondienst (detachering). Locatie en looptijd zijn onbekend.
Meer informatie
Funle.nl · 01-07-2026 ·
92% match
Voor de Politie zoekt Harvey Nash een Senior DevOps Engineer voor het ontwerpen en beheren van data pipelines in een Agile/DevOps-team. Locatie en uren per week zijn onbekend.
Meer informatie
Funle.nl · 06-07-2026 ·
92% match
DevOps Engineer PaaS Windows voor Dienst Uitvoering Onderwijs, locatie onbekend (op locatie), uren per week onbekend, looptijd onbekend.
Meer informatie
Funle.nl · 04-07-2026 · Groningen ·
91% match
DevOps Engineer PAAS Windows voor Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) in Groningen, 2 dagen fysiek aanwezig per week, start 04-07-2026.
Meer informatie
Jobhob · 09-07-2026 · Apeldoorn ·
90% match
DevOps Engineer (Senior) voor BurgerPortaalTeam bij Belastingdienst in Apeldoorn, 36 uur per week voor 6 maanden.
Meer informatie
TenTalent.nl · 23-07-2026 ·
90% match
DevOps Engineer voor het DICTU-EZK WPD Automation team bij het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat. Locatie onbekend, fulltime, startdatum 23-07-2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 22-07-2026 ·
90% match
Voor het Ministerie van Defensie werkt een DevOps CI/CD Engineer aan een gestandaardiseerde CI/CD-omgeving op basis van GitLab. Locatie onbekend, fulltime, opdracht loopt tot minimaal 22-07-2026.
Meer informatie
Pooq.nl · 03-07-2026 · Assen ·
90% match
Voor een overheidswerkgever in Assen werk je fulltime (40 uur) aan de ontwikkeling van het Uitvoeringsplatform Europese Subsidies (UPEU) als DevOps Engineer met Java en Oracle. De opdracht is op locatie in Assen en start op 03-07-2026.
Meer informatie
Funle.nl · 01-07-2026 ·
89% match
Voor een onbekende opdrachtgever ben je als Systemengineer DBMS DB2 DEV verantwoordelijk voor DB2-database-infrastructuur. De locatie is onbekend en de opdracht is op locatie.
Meer informatie
TenMonks · 01-07-2026 · Nederland ·
89% match
PDOK zoekt een Senior DevOps Engineer voor het Kadaster in Nederland (op locatie) voor het ontwikkelen en onderhouden van geodata-diensten. De rol betreft fulltime werkzaamheden (uren per week niet vermeld) met startdatum 01-07-2026 (looptijd niet vermeld).
Meer informatie
TenTalent.nl · 03-07-2026 ·
89% match
Voor het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat is een DevOps Engineer nodig op locatie. De rol betreft een specialisme in DevOps engineering.
Meer informatie