Deze opdracht is gepubliceerd via Bij Oranje. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance DevOps Engineer opdracht

DevOps Engineer IT & technologie €85–110/uur schatting van Freelapp
 2026-09-10 20:20:32  Onbekende locatie

Over deze opdracht

DevOps Engineer rol bij de Belastingdienst (ICC) op onbekende locatie, gericht op onderhoud en ontwikkeling van ESD en BSS binnen een nieuw platformteam.

Als DevOps Engineer werk je binnen het Integratie Competence Center (ICC) van de Belastingdienst, specifiek binnen een nieuw te vormen platformteam dat verantwoordelijk is voor de Event-Streaming Dienst (ESD) en de Schema Store (BSS). De ESD draait al meerdere jaren op Apache Kafka met Strimzi op het OpenShift-platform, terwijl de BSS momenteel in ontwikkeling is en als losstaande dienst wordt uitgerold. Jouw werkzaamheden richten zich op het draaiend houden van de ESD, het toevoegen van klantwensen en het ondersteunen van gebruikers, terwijl de BSS meer in de ontwikkelfase (DEV) zit. De opdracht vindt plaats op een onbekende locatie, mogelijk op locatie. Je werkt binnen een Agile omgeving en maakt gebruik van tools zoals Jenkins, Jira, Git en Confluence. Vereist zijn minimaal 2 jaar ervaring met het opzetten, inrichten en troubleshooten van OpenShift/Kubernetes, kennis van Apache Kafka en Apicurio, ervaring met geautomatiseerd testen, monitoring en logging, en 5 jaar ervaring in Java.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief €85–€110/uur (schatting van Freelapp)
Looptijd tot 10-09-2028
Vaardigheden Java, DevOps, Agile, Git, Jira (9)
Uren/week 36 uur/week
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: DevOps Engineer

Op Freelapp staan momenteel 74 actieve devops engineer-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €88–103/uur.

Bekijk alle devops engineer-opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Bij Oranje · 10-09-2026 ·
98% match
Voor de Belastingdienst zoekt het Integratie Competence Center (ICC) een DevOps Engineer voor het waarborgen van stabiliteit van de Event-Streaming Dienst (ESD) en ontwikkeling van de Schema Store (BSS) op locatie.
Meer informatie
Bij Oranje · 10-09-2026 ·
97% match
DevOps Engineer (2 FTE) voor het ICC van de Belastingdienst, locatie onbekend (op locatie), start 10-09-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 10-09-2026 ·
97% match
DevOps Engineer voor het Integratie Competence Center (ICC) van de Belastingdienst, locatie onbekend (op locatie), 2 FTE, start 10-09-2026.
Meer informatie
TenMonks · 10-09-2026 · Een ·
95% match
DevOps Engineer (2 FTE) bij de Belastingdienst (ICC) op locatie. Opdracht betreft beheer en doorontwikkeling van ESD en BSS met Apache Kafka, Strimzi, OpenShift, Java en Apicurio.
Meer informatie
Bij Oranje · 03-09-2026 · Nederland ·
92% match
DevOps Engineer voor doorontwikkeling en beheer van Overheid.nl bij LogiusKOOP in Nederland (op locatie).
Meer informatie
Bij Oranje · 03-09-2026 · Schijf ·
92% match
DevOps Engineer rol bij Logius (Overheid.nl) in Schijf, fulltime met onbekende looptijd. Focus op digitale toegankelijkheid en betrouwbaarheid van het portaal Overheid.nl.
Meer informatie
MiPublic.nl · 03-09-2026 · Amsterdam ·
92% match
DevOps Engineer voor het team Overheid.nl bij Logius in Amsterdam, fulltime, start 03-09-2026.
Meer informatie
Bij Oranje · 08-09-2026 ·
91% match
DevOps engineer integratie voor een team van 8 man in een Enterprise-omgeving met veilige gegevensuitwisseling. Op locatie, 36-40 uur per week, start 08-09-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
MiPublic.nl · 09-09-2026 · Amsterdam ·
91% match
DevOps engineer Integratie voor een team van 8 man in Amsterdam, 36-40 uur per week, start 09-09-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 01-09-2026 ·
91% match
Freelance Kubernetes DevOps Engineer voor onbekende locatie (op locatie). Start 01-09-2026, duur onbekend.
Meer informatie
TenMonks · 07-09-2026 ·
91% match
DevOps engineer Integratie zoekt versterking voor een team van 8 personen in een Enterprise-omgeving met focus op integratie en automatisering. Locatie onbekend, 36-40 uur per week.
Meer informatie
Bij Oranje · 07-09-2026 ·
91% match
Voor een complex Enterprise-omgeving zoekt een team een DevOps engineer voor integratie en automatisering. Locatie onbekend, fulltime, looptijd onbekend.
Meer informatie