Deze opdracht is gepubliceerd via Funle.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Informatieanalist Document- en Zaaksysteem opdracht

 2026-10-26 07:23:04  Den Haag

Over deze opdracht

Informatieanalist voor Document- en Zaaksysteem bij Autoriteit Consument & Markt, 24 uur per week, start 23 november 2026.

Voor de Autoriteit Consument & Markt (ACM) wordt een Informatieanalist gezocht voor het initiatief Moderniseren DMS. Binnen dit project werk je aan de verwerving en implementatie van een nieuwe oplossing die documentbeheer, zaakbeheer, recordsmanagement en samenwerking ondersteunt op een lowcode-platform. Je vertaalt de informatiebehoefte van ACM naar een gedragen ontwerp en analyseert huidige werkprocessen en informatiestromen, die je vastlegt in BPMN. De analyses vertaal je naar business requirements en user stories in Azure DevOps. Daarnaast identificeer je mogelijkheden om processen efficiënter in te richten, haalt zelfstandig eisen en wensen op bij gebruikers en stakeholders, en stemt uitwerkingen zorgvuldig af met betrokkenen. Je verbindt juridische, inhoudelijke en systeemgerichte aspecten en werkt samen met een andere informatieanalist. De functie is voor 24 uur per week, met standplaats Den Haag. Thuiswerken is nog nader te bepalen. Ervaring met informatie- en businessanalyse, DMS/zaaksystemen, vigerende wet- en regelgeving (zoals AVG, Archiefwet en Woo), metadata (zoals MDTO) en migratie van dossiers en documenten is vereist.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 28-10-2026
Vaardigheden Azure, DevOps, Azure DevOps, BPMN, Zaaksysteem (6)
Uren/week 24 uur/week
Locatie Den Haag (remote mogelijk)
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Informatie Analist

Op Freelapp staan momenteel 59 actieve informatie analist-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 94,- per uur (op basis van 18 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.

Bekijk alle informatie analist-opdrachten Uurtarief informatie analist Alle freelance IT & ICT opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Funle.nl · 26-10-2026 ·
98% match
Informatieanalist voor ACM (onafhankelijke toezichthouder) op locatie, 1 dag per week (dinsdag), start laatste week november 2026.
Meer informatie
Funle.nl · 26-10-2026 ·
98% match
Informatieanalist voor modernisering document- en zaaksysteem bij Autoriteit Consument & Markt, locatie onbekend, 1 dag per week op kantoor, beschikbaar vanaf laatste week november 2026.
Meer informatie
Funle.nl · 26-10-2026 · Den Haag ·
98% match
Informatieanalist voor document- en zaaksysteem bij Autoriteit Consument & Markt in Den Haag, 1 dag per week op locatie, start uiterlijk laatste week november 2026.
Meer informatie
Funle.nl · 26-10-2026 ·
98% match
Informatieanalist voor modernisering document- en zaaksysteem bij Autoriteit Consument & Markt, 24 uur per week, locatie onbekend.
Meer informatie
TenMonks · 26-10-2026 ·
97% match
Informatieanalist voor ACM (Autoriteit Consument & Markt) op locatie onbekend. Rol: vertalen van informatiebehoefte naar ontwerp voor document- en zaaksysteem op lowcode-platform.
Meer informatie
Funle.nl · 26-10-2026 · Den Haag ·
95% match
Informatieanalist voor ACM in Den Haag, 24 uur per week van 23-11-2026 tot 22-05-2027.
Meer informatie
90% match
Voor een landelijke overheidsorganisatie zoekt men een Informatieanalist voor modernisering van document- en zaakbeheer. Locatie onbekend, op locatie.
Meer informatie
TenMonks · 22-10-2026 · Rotterdam ·
REMOTE 88% match
Informatie Analist voor ART Consument in Rotterdam, hybride werken (1 dag per week op kantoor), opdracht niet geschikt voor zzp’ers.
Meer informatie
87% match
Informatieanalist voor DMS & Zaaksysteem bij de overheid in Den Haag, op locatie. Start 23-11-2026.
Meer informatie
TenMonks · Opdrachtgever: Zorginstituut Nederland · 22-10-2026 ·
84% match
Informatieanalist voor Team Gegevensuitwisseling in de Zorg (Gidz) bij Zorginstituut Nederland, locatie onbekend, startdatum onbekend.
Meer informatie