Freelance Information Security Officer (Quickscans en BIO2 Fitga (2FTE)(VNR-84137) opdracht
2026-07-15 20:08:00 Onbekende locatieOver deze opdracht
Voor een organisatie in het HR-domein is een Information Security Officer gezocht voor quickscans en BIO2 Fitga-analyses (2 FTE). De locatie is onbekend en de opdracht start op 15-07-2026.
Voor een organisatie binnen het HR-domein wordt een Information Security Officer (ISO) gezocht voor een opdracht van 2 FTE. De rol richt zich op het uitvoeren van informatiebeveiligingsquickscans en BIO2 Fitga-analyses, waarbij de ISO verantwoordelijk is voor het identificeren, beoordelen en mitigeren van beveiligingsrisico’s. De werkzaamheden omvatten het analyseren van huidige beveiligingsmaatregelen, opstellen van rapportages met bevindingen en aanbevelingen, en adviseren van interne stakeholders over benodigde maatregelen en prioriteiten. De functie vereist een WO werk- en denkniveau, met minimaal 5 jaar ervaring als Information Security Officer, Security Consultant of in een vergelijkbare rol. Kennis van security management, BIV-classificaties, dreigingsprofielen, informatierisicomanagement, risicoanalyses en fit-gap analyses is essentieel. Daarnaast is kennis van informatiebeveiligingsstandaarden zoals BIO en ISO 27001 vereist, evenals relevante certificeringen (bijv. CISSP, CISM, ISO 27001 Lead Auditor/Implementer of BIO-certificering). Sterke analytische en communicatieve vaardigheden zijn noodzakelijk. De locatie is onbekend en de opdracht start op 15-07-2026.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 15-07-2031 | |
| Vaardigheden | CISSP, ISO 27001, NIS2 / Cyberbeveiligingswet, BIO / BIO 2.0 (Baseline Informatiebeveiliging Overheid) (4) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | geen plaatsnaam vermeld | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Security Officer
Op Freelapp staan momenteel 63 actieve security officer-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €96–110/uur.
Bekijk alle security officer-opdrachten