Deze opdracht is gepubliceerd via Bij Oranje. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Operationeel Beheerder Microsoft 365 opdracht

overheid Senior
 2026-09-14 20:21:10  Onbekende locatie

Over deze opdracht

Freelance opdracht voor een Operationeel Beheerder Microsoft 365 bij Team Collaboration Services (Werkplekdiensten) voor het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, het Ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit en onderliggende diensten en agentschappen. Locatie onbekend (op locatie).

Voor het team Collaboration Services binnen Werkplekdiensten wordt een Operationeel Beheerder Microsoft 365 gezocht. Dit team is verantwoordelijk voor de Microsoft-omgeving voor gebruikers van het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, het Ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit en onderliggende diensten en agentschappen. De rol richt zich op het oplossen van incidenten en problems op Microsoft-werkplekproducten zoals Microsoft Teams, Microsoft Exchange (Online), Microsoft Outlook en EntraID. De kandidaat werkt samen met het team aan het registreren en oplossen van incidenten in TopDesk, onderhoudt contact met klanten binnen DICTU en werkt volgens de Agile-werkwijze. Daarnaast is de kandidaat verantwoordelijk voor het onderhouden van documentatie en werkinstructies (technisch en functioneel), afstemming met andere teams en het draaien van consignatiediensten. Interesse in en ervaring met NextCloud en Open-Xchange is gewenst, gezien de overheidswens voor een soevereine en open source werkplek. De locatie van de opdracht is onbekend en vindt plaats op locatie.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd niet vermeld
Vaardigheden Agile, SharePoint, TOPdesk (3)
Uren/week 36 uur/week
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

MiPublic.nl · 14-09-2026 ·
100% match
De opdracht betreft een Operationeel Beheerder Microsoft 365 voor het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat en het Ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit, op locatie. De rol is voor onbekende duur.
Meer informatie
TenMonks · 14-09-2026 · Een ·
98% match
Operationeel Beheerder Microsoft 365 voor DICTU op locatie, verantwoordelijk voor incidenten en problems op Microsoft-werkplekproducten zoals Teams, Exchange (Online), Outlook en EntraID.
Meer informatie
Bij Oranje · 14-09-2026 ·
98% match
Operationeel Beheerder Microsoft 365 voor circa 25.000 gebruikers bij ministeries van EZK en LNV, locatie onbekend, fulltime.
Meer informatie
MiPublic.nl · 11-09-2026 · Amsterdam ·
88% match
Projectleider voor het COA in Amsterdam op locatie. Ontwerp en realisatie van schaalbare Microsoft-cloudoplossingen met focus op Intune, Azure Virtual Desktop en automatisering binnen een Modern Work-omgeving.
Meer informatie
MiPublic.nl · 10-09-2026 · Amsterdam ·
REMOTE 87% match
De politie zoekt een Senior Beheerder Microsoft Server voor het beheer en vernieuwing van Microsoft Servers in Amsterdam, met 50% aanwezigheid op kantoor en een onbekende looptijd.
Meer informatie
Matchd · 09-09-2026 ·
REMOTE 87% match
Projectleider Documentmanagement voor SamenTwente (GGD Twente, Veilig Thuis Twente, OZJT) met 24 uur per week gedurende 20 weken (4 okt 2026 – 19 feb 2027), remote mogelijk.
Meer informatie
TenMonks · 10-09-2026 · Den Haag ·
87% match
Projectleider voor het COA in Den Haag op locatie, gericht op het ontwerpen en automatiseren van schaalbare Microsoft-cloudoplossingen.
Meer informatie
Bij Oranje · 10-09-2026 · Nederland ·
REMOTE 87% match
Senior Beheerder Microsoft Server bij de Nederlandse politie voor beheer en vernieuwing van Microsoft Servers, 20 uur per week op kantoor (hybride), start 10-09-2026.
Meer informatie
86% match
Projectleider Document Management systeem (DMS) voor SamenTwente in Enschede, 24 uur per week, looptijd 20 weken (4 oktober 2026 - 19 februari 2027).
Meer informatie
MiPublic.nl · 10-09-2026 · Rotterdam ·
REMOTE 86% match
Voor de politie werk je als Senior Beheerder Microsoft Server in Rotterdam (50% thuis, 50% op locatie) met een functieomschrijving gericht op veiligheid en Microsoft Server-beheer.
Meer informatie
Bij Oranje · 07-09-2026 · Den Haag ·
86% match
Functioneel beheerder bij de Nederlandse Emissieautoriteit (NEa) in Den Haag, minimaal 2 dagen per week op locatie. Tijdelijke opdracht met onbekende looptijd.
Meer informatie
MiPublic.nl · 07-09-2026 ·
86% match
Functioneel beheerder bij de Nederlandse Emissieautoriteit (NEa) voor tijdelijke extra capaciteit. Locatie onbekend, startdatum 07-09-2026.
Meer informatie