Freelance Systemengineer DBMS DB2 DEV opdracht
2026-07-01 08:07:56 Onbekende locatieOver deze opdracht
Voor de Belastingdienst zoeken wij een Systemengineer DBMS DB2 DEV voor het ontwerpen en realiseren van DB2 (LUW)-database-infrastructuur. Locatie en uren per week zijn onbekend, startdatum is 01-07-2026.
Voor de Belastingdienst ben je als Systemengineer DBMS DB2 DEV verantwoordelijk voor het ontwerpen en realiseren van de infrastructuur voor DB2 (LUW)-databases. Je voert onderzoek uit, ontwikkelt scripting en documentatie, en zorgt voor hoogwaardige technische expertise om enterprise-oplossingen te realiseren. Je werkt in het DevOps-team DBMS dat zich richt op het lifecyclemanagement en generiek beheer van midrange databasemanagementsystemen zoals DB2 (LUW), Oracle en Sybase. Dit team houdt zich bezig met database hosting, aansluitvoorwaarden, business continuity management, quality of service en security. Je werkt resultaatgericht en levert kwalitatieve oplossingen binnen afgesproken termijnen. De locatie is onbekend (op locatie). Je beschikt over kennis van en ervaring met DB2 (LUW), het programmeren van shell-scripts, Linux (OS) en hoge-beschikbaarheidsoplossingen voor databases. Daarnaast beschik je over HBO werk- en denkniveau, goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden in zowel het Nederlands als het Engels, sterke analytische vaardigheden, klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en samenwerkingsvermogen. Bij voorkeur heb je een hbo-diploma in ICT of informatiebeveiliging, ervaring met Agile en Scrum, en relevante werkervaring in een soortgelijke functie. Certificaten zoals IBM DB2 SQL Workshop, Db2 11.1 Advanced Database Administration, Db2 11.1 Quickstart for Experienced Relational DBAs SPVC, Db2 11.1 Administration Workshop for Linux - SPVC en Db2 11.1 HADR Workshop zijn een pré.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 05-07-2026 | |
| Vaardigheden | Scrum, DevOps, SQL, Agile, Oracle (6) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | geen plaatsnaam vermeld | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: System Engineer
Op Freelapp staan momenteel 11 actieve system engineer-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €96–104/uur.
Bekijk alle system engineer-opdrachten