Deze opdracht is gepubliceerd via Funle.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Pentester opdracht

 2026-07-13 14:08:04  Assen

Over deze opdracht

Pentester zoekt voor het Ministerie van Economische Zaken in Assen minimaal 2 dagen per week voor security testen. De rol betreft een tijdelijke opdracht binnen een overheidsorganisatie.

Het Ministerie van Economische Zaken, onder de divisie Kwaliteit Ondersteunende Diensten en Advies (KODA), zoekt een pentester voor het team Software Release Ondersteuning (SRO). Deze rol richt zich op het uitvoeren van security testen, waaronder intakes, uitvoering en rapportage van resultaten voor verschillende klanten. De pentester werkt minimaal 2 dagen per week op locatie in Assen. De focus ligt op webapplicaties en Active Directory, met minimaal 2 jaar ervaring in Security Management (bijv. OSCP, OSWE, OSEP of PNPT) en pentesten. Ervaring met infrastructuur, mobiele apps, Kubernetes/OpenShift en Python is een pré, evenals ervaring binnen overheidsorganisaties. De rol vereist zelfstandigheid, goede communicatievaardigheden en transparante feedback. Het team maakt gebruik van geautomatiseerde oplossingen, die de pentester zal toepassen en waar mogelijk uitbreiden.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 13-07-2028
Vaardigheden Python, Kubernetes, OSCP, Active Directory, Containerplatformen (Docker / Kubernetes / OpenShift) (5)
Uren/week 36 uur/week
Locatie Assen
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Funle.nl · 21-07-2026 · Leiden ·
98% match
Voor ICTU wordt een Pentester gezocht voor een rol binnen het security testteam van het SRO-team in Leiden (op locatie). De opdracht start op 21-07-2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 20-07-2026 ·
96% match
Voor het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat zoekt het team SRO een pentester voor security testen. Locatie onbekend (op locatie).
Meer informatie
TenMonks · 10-07-2026 ·
95% match
Pentester voor team SRO (KODA) op onbekende locatie. Uitvoering pentesten, rapportage en intake voor overheidsopdrachten.
Meer informatie
TenMonks · 20-07-2026 ·
94% match
Pentester zoekt een professional voor security testen bij team SRO (KODA) op onbekende locatie (op locatie).
Meer informatie
MiPublic.nl · 11-07-2026 ·
93% match
Voor het security testteam van team SRO zoeken we een pentester. De rol is on-site, met onbekende uren per week en looptijd.
Meer informatie
MiPublic.nl · 21-07-2026 · Amsterdam ·
93% match
Pentester zoekt voor het security testteam van SRO in Amsterdam (op locatie). Taken omvatten intakes, uitvoeren, rapporteren en bespreken van pentesten voor verschillende klanten.
Meer informatie
Funle.nl · 07-07-2026 ·
91% match
Voor Dienst Uitvoering Onderwijs zoeken wij een Security Incident Analist op locatie. De functie bevat consignatie- en piketdiensten.
Meer informatie
TenTalent.nl · 10-07-2026 ·
90% match
Pentester voor het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat op locatie. Opdracht loopt vanaf 10-07-2026.
Meer informatie
Funle.nl · 07-07-2026 ·
90% match
Senior Cyber Security Analist voor een SIEM-vernieuwingstraject op locatie, 40 uur per week, start 07-07-2026.
Meer informatie
Funle.nl · 10-07-2026 · Heerlen ·
89% match
Voor de Politie zoekt Harvey Nash een software ontwikkelaar in Heerlen voor 9 maanden, 36 uur per week.
Meer informatie
Funle.nl · 20-07-2026 ·
89% match
Voor Harvey Nash zoeken wij een Tester voor een opdracht bij team Olympus. De locatie is onbekend en de opdracht is op locatie.
Meer informatie
Funle.nl · 20-07-2026 ·
88% match
Voor Ictu wordt een Solution Architect I-strategie gezocht voor het versterken van het I-domein van RvIG. De opdracht is alleen in loondienst (detachering) en de locatie is onbekend.
Meer informatie