Deze opdracht is gepubliceerd via TenMonks. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Pentester opdracht

 2026-07-20 20:25:23  Onbekende locatie

Over deze opdracht

Pentester zoekt een professional voor security testen bij team SRO (KODA) op onbekende locatie (op locatie).

Voor het security testteam van het team Software Release Ondersteuning (SRO), onderdeel van de divisie Kwaliteit Ondersteunende Diensten en Advies (KODA), wordt een pentester gezocht. Het team levert diensten aan Software en Infra VoortbrengingsTeams (SVT’s en IVT’s) op het gebied van geautomatiseerd voortbrengen van software, waaronder CI/CD pipeline faciliteiten, vulnerability scans en pentesten. De pentester maakt deel uit van een team dat security testen uitvoert voor verschillende klanten, waarbij intakes worden gehouden, pentesten worden uitgevoerd, resultaten worden gerapporteerd en besproken met opdrachtgevers. Er wordt gebruik gemaakt van geautomatiseerde oplossingen die worden toegepast en waar mogelijk worden uitgebreid. De locatie is onbekend, maar de opdracht vindt op locatie plaats. Er is geen startdatum of looptijd vermeld in de tekst.

Vereiste expertise:
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd niet vermeld
Vaardigheden CI/CD (1)
Uren/week niet vermeld
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

MiPublic.nl · 11-07-2026 ·
99% match
Voor het security testteam van team SRO zoeken we een pentester. De rol is on-site, met onbekende uren per week en looptijd.
Meer informatie
MiPublic.nl · 21-07-2026 · Amsterdam ·
99% match
Pentester zoekt voor het security testteam van SRO in Amsterdam (op locatie). Taken omvatten intakes, uitvoeren, rapporteren en bespreken van pentesten voor verschillende klanten.
Meer informatie
TenTalent.nl · 20-07-2026 ·
96% match
Voor het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat zoekt het team SRO een pentester voor security testen. Locatie onbekend (op locatie).
Meer informatie
Funle.nl · 13-07-2026 · Assen ·
94% match
Pentester zoekt voor het Ministerie van Economische Zaken in Assen minimaal 2 dagen per week voor security testen. De rol betreft een tijdelijke opdracht binnen een overheidsorganisatie.
Meer informatie
Funle.nl · 21-07-2026 · Leiden ·
92% match
Voor ICTU wordt een Pentester gezocht voor een rol binnen het security testteam van het SRO-team in Leiden (op locatie). De opdracht start op 21-07-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 23-07-2026 · Apeldoorn ·
86% match
Ervaren OpenShift Performancetester voor tuning van OpenShift sizing en scaling bij de Belastingdienst in Apeldoorn, 4 dagen per week (locatie).
Meer informatie
Funle.nl · 23-07-2026 · Groningen ·
85% match
DUO Groningen zoekt een Allround Tester voor een 24 maanden durende opdracht (36 uur/week) in Groningen, startend op 17 augustus 2026.
Meer informatie
TenMonks · 22-07-2026 ·
85% match
We zijn op zoek naar een senior test engineer met een gezond sprintvermogen, die meedraait met alle werkzaamheden van het team en hierbij vanuit het perspectief van een tester/QA meekijkt. Belangrijk is dat je testautomatisering en CI/CD naar een hoger niveau tilt, in samenwerking met andere teams die dezelfde testtools gebruiken of als stakeholder dienen. Voor deze specifieke aanvraag zoeken we iemand die een leidende rol neemt in het coördineren van testen, goed kan sparren met ontwikkelaars en partijen aan afspraken houdt. De testers zorgen ervoor dat alle nieuwe producten en functionaliteit grondig worden getest voordat ze in productie gaan en brengen risico's bij in-productienames in kaart. Er wordt gewerkt volgens Agile/Scrum, zowel handmatig als geautomatiseerd. De kandidaat werkt in een team dat het ketenverkeer test, fungeert als liaison tussen ketenpartners en zorgt dat ketenberichten goed worden verstuurd, ontvangen en verwerkt. Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact. Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is. Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen. Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen. Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates. Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren. Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder. Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).
Meer informatie
MiPublic.nl · 22-07-2026 · Amsterdam ·
85% match
Ervaren OpenShift-performancetester voor tuning van OpenShift qua sizing en scaling in Amsterdam. Werkzaam vier dagen per week op kantoor.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 21-07-2026 ·
82% match
Voor een onbekende opdrachtgever is een pentester nodig op locatie. De opdracht is geplaatst op 21-07-2026.
Meer informatie