Deze opdracht is gepubliceerd via TenTalent.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Software Engineer Registratie Personen opdracht

Software Engineer €90–110/uur schatting van Freelapp
 2026-06-12 20:04:54  Onbekende locatie

Over deze opdracht

Software Engineer voor technische vernieuwing van Registratie Personen bij Het Kadaster, locatie onbekend (op locatie).

Voor Het Kadaster, een organisatie die zich richt op registratie en beheer van persoonsgegevens, zoekt het SPA+ team een software engineer om mee te werken aan de technische vernieuwing van het systeem Registratie Personen. De rol omvat het ontwikkelen van Java REST services, het opzetten en wijzigen van backend-applicatiecode en unittests met Java en Spring Boot, en het uitbreiden en automatiseren van testen. Daarnaast is er aandacht voor het automatiseren van het softwareontwikkelproces (met Tekton Pipelines) en het deployen van applicaties (met ArgoCD, Helm en Openshift). De kandidaat neemt deel aan Scrum/DevOps sessies, bereidt releases voor en voert deze uit, en draait mee in de monitordienst van het beheerteam. Ervaring met Elasticsearch is minimaal vereist, terwijl Oracle SQL een pré is. De locatie is onbekend (op locatie), en de Nederlandse taal moet vloeiend worden beheerst, zowel in woord als geschrift. Een afgeronde (bachelor) hbo-opleiding of hoger is vereist.

Freelapp score:
Tarief €90–€110/uur (schatting van Freelapp)
Looptijd tot 12-06-2031
Vaardigheden Java, Scrum, DevOps, SQL, Spring Boot (43)
Uren/week niet vermeld
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Software Engineer

Op Freelapp staan momenteel 18 actieve software engineer-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €82–97/uur.

Bekijk alle software engineer-opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

4-freelancers.nl · 08-06-2026 12:27 · Assen ·
86% match
DevOps Engineer voor een overheidopdracht in Assen, Drenthe. Start 01-07-2026, locatiegebonden met tariefindicatie € 80,00.
Meer informatie
Pooq.nl · 08-06-2026 15:22 · Assen ·
86% match
DevOps Engineer voor Europees subsidieplatform bij een overheidsorganisatie in Assen. Op locatie, start 08-06-2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 05-06-2026 20:12 · Nederland ·
85% match
PDOK zoekt een Senior Fullstack Software engineer voor de doorontwikkeling van het Self Service platform Kangaroo op locatie in Nederland. De opdracht start op 05-06-2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 05-06-2026 14:08 ·
85% match
IT4IT Solution Architect infra voor Het Kadaster, locatie onbekend (op locatie), opdracht met hoge complexiteit en korte doorlooptijd.
Meer informatie
InterimProfessionals.nl · 05-06-2026 08:04 ·
85% match
Voor het Ministerie van Defensie zoekt Hero Interim Professionals een Software Engineer (2 FTE) voor 12 maanden met optie op verlenging, op locatie onbekend.
Meer informatie
MiPublic.nl · 07-06-2026 00:18 · Amsterdam ·
85% match
Voor JIVC/Landgebonden IT in Amsterdam (op locatie) werk je 2 FTE als software engineer aan mission-critical militaire C2-systemen voor de Koninklijke Landmacht. De opdracht start op 07-06-2026 en heeft een onbekende looptijd.
Meer informatie
4-freelancers.nl · 06-06-2026 11:46 · Den Haag ·
85% match
Developer Relations Engineer voor JavaScript bij de overheid in Den Haag, fulltime vanaf 01-07-2026.
Meer informatie
4-freelancers.nl · 23-05-2026 19:34 · Rotterdam ·
84% match
Java DevOps Engineer voor energietransitie in Rotterdam, op locatie. Start 01-07-2026, tariefindicatie €75,00.
Meer informatie
4-freelancers.nl · 08-06-2026 12:57 · Apeldoorn ·
84% match
Ops Engineer voor een overheidopdracht in Apeldoorn, Gelderland. Startdatum 01-07-2026 met een tariefindicatie van € 75,00.
Meer informatie
84% match
Voor een opdracht in Groningen als DevOps Platform Engineer met focus op Azure DevOps en CI/CD Automation wordt €72,00 per uur aangeboden. De rol start op 01-08-2026 en is op locatie in Groningen.
Meer informatie
BluBeaver · 05-06-2026 20:13 · Amsterdam ·
SPOED 84% match
Software Engineer Support voor machinebouwer in Noord-Holland (Enkhuizen) op locatie, zelfstandig werkzaam met focus op Codesys en GMobile HMI, opdracht van 3 tot 6 maanden.
Meer informatie
YER · 08-06-2026 08:06 ·
83% match
Voor een defensiebedrijf dat moderne radarsystemen ontwikkelt, zoeken we een C++ Software Engineer voor de Sensor processing groep. Locatie en uren per week zijn onbekend.
Meer informatie