Deze opdracht is gepubliceerd via Funle.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Technisch applicatiebeheerder opdracht

Functioneel Beheerder IT & technologie Senior €65–80/uur schatting van Freelapp
 2026-10-02 20:07:19  Den Haag

Over deze opdracht

Technisch applicatiebeheerder migreert Microsoft Identity Manager-systemen naar nieuwe infrastructuur in Den Haag, 36 uur per week van 26-10-2026 tot 31-12-2026.

Voor een opdracht in Den Haag wordt een technisch applicatiebeheerder gezocht die verantwoordelijk is voor de migratie van meerdere op Microsoft Identity Manager gebaseerde Identity Management-systemen naar een nieuwe infrastructuur. Deze systemen ondersteunen IDU-processen, accountlifecyclebeheer en distributie van persoonsgegevens naar afnemende systemen, waarbij veiligheid en correctheid van gegevens centraal staan. De rol omvat het samenwerken met collega’s om systemen en koppelingen voor vier departementen te migreren, met aandacht voor indienst-, doorstroom- en uitdienstprocessen. Daarnaast is er interactie met gebruikers, functioneel beheerders, netwerk-, database- en serverbeheerders. De opdracht vindt volledig op locatie plaats in Den Haag. Ervaring met Microsoft Identity Manager (of voorlopers zoals MIM, FIM of ILM) van minimaal 3 jaar is vereist, evenals minimaal 5 jaar ervaring als (technisch) applicatiebeheerder. Kennis van gegevensuitwisseling via SOAP, XML, LDAP of API’s, het gebruik van PowerShell en het lezen/schrijven van SQL-queries wordt als wenselijk gezien. De startdatum is 26 oktober 2026 en de looptijd bedraagt tot 31 december 2026, met de mogelijkheid tot verlenging.

Vereiste expertise:
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief €65–€80/uur (schatting van Freelapp)
Looptijd tot 31-12-2026
Vaardigheden SQL, PowerShell (2)
Uren/week 36 uur/week
Locatie Den Haag
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Functioneel Beheerder

Op Freelapp staan momenteel 188 actieve functioneel beheerder-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 90,- per uur (op basis van 45 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.

Bekijk alle functioneel beheerder-opdrachten Uurtarief functioneel beheerder Alle freelance IT & ICT opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

TenMonks · 19-10-2026 ·
88% match
Functioneel beheren van de GIR 2.0 applicatie voor overheidsdiensten, burgers en bedrijven in een complexe omgeving. Locatie onbekend, fulltime.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Rijkswaterstaat · 19-10-2026 · Rijswijk ·
87% match
Rijkswaterstaat zoekt een Functioneel Beheerder voor de GIR 2.0-applicatie in Utrecht en Rijswijk, 36 uur per week voor zes maanden vanaf 1 december 2026.
Meer informatie
Quest4 · Opdrachtgever: SSC-ICT · 19-10-2026 · Den Haag ·
86% match
Voor een team in Den Haag zoekt een organisatie een ontwikkelaar voor de verdere ontwikkeling en het beheer van WSO2-omgevingen volgens DevOps-methodiek. De rol is op locatie in Den Haag en betreft fulltime werkzaamheden binnen SSC-ICT, Business Unit IT Applicatie Services (BAS).
Meer informatie
BlueTrail · 19-10-2026 · Den Haag ·
85% match
Senior WSO2 Ontwikkelaar/Applicatiebeheerder bij SSC-ICT in Den Haag, 36 uur per week, van 1 december 2026 tot 30 november 2027.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Belastingdienst · 23-10-2026 ·
84% match
Voor de Belastingdienst wordt een Functioneel Beheerder LCP gezocht voor onbekende locatie. De opdracht betreft functioneel beheer van een low-codeplatform (Mendix 11).
Meer informatie
De Publieke Partner · 21-10-2026 · Almere ·
84% match
Tijdelijke inzet als functioneel beheerder voor applicaties binnen het domein Werk & Inkomen in Almere. Taken omvatten begeleiding van twee nieuwe beheerders en dagelijks applicatiebeheer.
Meer informatie
Bij Oranje · Opdrachtgever: Belastingdienst · 23-10-2026 ·
83% match
Voor de Belastingdienst als functioneel beheerder LCP zorg je voor stabiel, veilig en effectief gebruik van een low-code platform op Red Hat OpenShift. Locatie onbekend, startdatum 23-10-2026.
Meer informatie
Bij Oranje · Opdrachtgever: Gemeente Groningen · 16-10-2026 · Groningen ·
83% match
Voor de gemeente Groningen wordt een functioneel beheerder Stadsbeheer gezocht in Groningen (op locatie). De rol betreft een vaste functie binnen de afdeling functioneel beheer Bedrijfsvoering.
Meer informatie
Bij Oranje · Opdrachtgever: Belastingdienst · 25-10-2026 · Apeldoorn ·
83% match
Voor de Belastingdienst in Apeldoorn is een Functioneel Beheerder Low-Code Platform (Mendix) gezocht voor het beheer en de inrichting van een nieuw low-code platform binnen een beveiligde omgeving. De opdracht is fulltime en heeft een onbekende looptijd.
Meer informatie
82% match
Voor een gemeente in Noord-Holland zoekt men een Senior Functioneel Beheerder voor Suites4Sociaaldomein, werkzaam op locatie in Gooise Meeren.
Meer informatie