Freelance Backend developer BVID opdracht
2026-10-13 14:25:23 NederlandOver deze opdracht
Backend developer voor de Nationale Politie in Odijk, 36 uur per week, opdracht loopt van 1 januari 2027 tot 1 januari 2029.
Voor de Nationale Politie wordt een backend developer gezocht om de Basis Voorziening Identiteit Vaststelling (BVID) door te ontwikkelen. Deze applicatie registreert en verifieert persoonsgegevens van verdachten en vreemdelingen via identificatiezuilen, waarbij documenten, vingerafdrukken, foto’s en handtekeningen worden gebruikt. Daarnaast bepaalt het systeem of een vingerafdruk al bij de politie of een ketenpartner bekend is. De rol richt zich op het implementeren van nieuwe wet- en regelgeving binnen een DevOps-team, met aandacht voor technische en functionele verbeteringen. De werkzaamheden omvatten het volledige software delivery proces: van ontwerp en ontwikkeling tot testen, deployment, monitoring en operationeel beheer. Er wordt gewerkt onder architectuur en in afstemming met collega’s en de Tech Lead. De developer neemt eigenaarschap over de kwaliteit, stabiliteit en performance van de systemen en draagt bij aan het optimaliseren van teammetrics zoals deployment frequency en lead time for changes. De locatie is Odijk (Nederland) en de opdracht start op 1 januari 2027 met een looptijd tot 1 januari 2029. Er is een optie op verlenging, maar deze is nog niet bekend. De rol vereist minimaal 5 jaar werkervaring met .NET Development, 3 jaar met REST API Development, 3 jaar met Containerization, 3 jaar met versiebeheer (GIT), 3 jaar met microservices en messaging-technieken, 5 jaar in een DevOps-omgeving, 2 jaar met RabbitMQ of gelijkwaardige messaging technieken, en 2 jaar met Entity Framework en MSSQL. Daarnaast wordt minimaal 3 jaar ervaring met Domain Driven Design, Kubernetes en/of OpenShift, Jenkins of gelijkwaardige CI/CD tooling, monitoring en logging tooling zoals Elastic/Kibana, en testautomatisering (unittests, integratietests, apitests) verwacht.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 01-01-2029 | |
| Vaardigheden | DevOps, Entity Framework, Git, CI/CD, Kubernetes (7) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | Nederland | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Backend Developer
Op Freelapp staan momenteel 10 actieve backend developer-opdrachten.
Bekijk alle backend developer-opdrachten Uurtarief backend developer Alle freelance IT & ICT opdrachten