Freelance Business Analist II CRM dienstverlening en klachten opdracht
2026-09-14 14:24:33 Onbekende locatieOver deze opdracht
Business Analist II voor UWV binnen CRM-dienstverlening en klachten in Amsterdam, 38 uur per week, van 12 oktober 2026 tot 31 juli 2027.
Voor UWV wordt een Business Analist II gezocht die binnen het cluster Integraal Klantbeeld en CRM werkt, specifiek binnen het team CRM Dienstverlening Klachten, Geldzorgen & Klant Ondersteuning. De rol betreft het vervangen van legacy-oplossingen voor Klachtenafhandeling, Geldzorgen en Proactieve Dienstverlening door Microsoft Dynamics, waarbij bedrijfsprocessen opnieuw worden ontworpen op basis van het UWV-brede CRM-platform. De werkzaamheden omvatten het ophalen en vertalen van businessbehoeften naar concrete oplossingen, het opstellen van user stories en acceptatiecriteria, en het analyseren van veranderingen in bedrijfsprocessen. Er wordt samengewerkt met Product Owners, architecten, ontwikkelaars, testers en beheerders binnen een Agile-team. De rol vereist ervaring met CRM- en telefonie-implementaties, requirements engineering, solution design, Microsoft Dynamics, en het opstellen van acceptatiecriteria. De werkzaamheden worden hybride uitgevoerd met minimaal twee vaste dagen per week op kantoor in Amsterdam. De opdracht start op 12 oktober 2026 en loopt tot 31 juli 2027.
| Tarief | €75–€90/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | tot 31-07-2027 | |
| Vaardigheden | Agile, Product Owner samenwerking, Product Owner (3) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | 100% remote | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Business Analist
Op Freelapp staan momenteel 125 actieve business analist-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €101–116/uur.
Bekijk alle business analist-opdrachten