Freelance Business Analist II (Senior) opdracht
2026-09-12 08:20:59 Onbekende locatieOver deze opdracht
Voor UWV als Business Analist II (Senior) werk je hybride (minimaal 2 kantoordagen per week) aan de vervanging van het afspraakmanagement in Microsoft Dynamics binnen het CRM-platform. De opdracht is onbekend van startdatum en looptijd.
Als Business Analist II (Senior) werk je binnen het team Generieke CRM Diensten & Oplossingen van UWV aan de vervanging van de huidige afspraakmanagementoplossing ‘Timeblockr’ door Microsoft Dynamics. Je bent verantwoordelijk voor het analyseren van businessbehoeften op basis van de initiële fit/gap-analyse met Microsoft Dynamics als oplossingsplatform, het adviseren over optimalisatie en digitalisering van bedrijfsprocessen, en het opstellen van acceptatiecriteria. Daarnaast onderzoek je wijzigingen voortkomend uit wet- en regelgeving. Je werkt binnen een professioneel agile team met ruimte voor zelfstandig opereren, waarbij je samenwerkt met diverse disciplines. De rol vereist relevante ervaring met CRM-implementaties, kennis van requirements engineering en solution design, ervaring in een grootschalige gebruikersorganisatie, en affiniteit met bedrijfsprocessen, organisatiekunde, ICT en het opstellen van user stories. Daarnaast is (functionele) kennis van Microsoft Dynamics en ervaring met het opstellen van acceptatiecriteria essentieel. De locatie is onbekend, maar hybride werken (thuis en op kantoor) met minimaal twee vaste kantoordagen per week is mogelijk.
| Tarief | €90–€110/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | Agile (1) | |
| Uren/week | 38 uur/week | |
| Locatie | 100% remote | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Business Analist
Op Freelapp staan momenteel 135 actieve business analist-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €101–116/uur.
Bekijk alle business analist-opdrachten